33 Kişi Online

Vesaire

SesliAGa Sesli Mobil chat siteleri arasından şimdiye kadar rastladığım en güzel sesli sohbet sitesi.

SahRa

Sesli Sohbet siteleri sıralamasından bulupta sohbet ederek muhteşem insanlarla tanıştığım sesliaga ailesine teşekkürler.

AnGeL

sesliağa, sesli görüntülü sohbet sitemiz herkesin gönül rahatlığıyla güvenli sohbet edebileceği diyaloğ sitesidir.

Barby

En güvenilir Dostluk Arkadaşlık siTEMİZ SAHİPLENEN HERKESE HAYIRLI UĞURLU OLSUN.

Security

sesliağa.Com ' da olmak ayrıcalıktır. Samimi Arkadaşlık ve Güvenilir Sohbetin Tek adresi.

MEKAN-27

Sesli AĞA, - Sesli Görüntülü ve Yazılı Mobil Sohbet Chat Sitemiz Herkese Hayırlı olsun. SesliAĞa - Sitemiz Sahip Çıkan Herkesindir. Hoş Sohbetler..

seda

Türkiye'nin Bir Numaralı Sitesindesiniz

seda

Sitemize Herkesi Bekleriz

uzmanpanel

Siteniz Hayırlı Uğurlu Olsun

uzmanpanel

UzmanPanel Herzaman Kaliteli Çözümler Sunar

Asi

Siteye Giriş Yaptı

4454

Siteye Giriş Yaptı

ETERNEL

Siteye Giriş Yaptı

GECECİ

Siteye Giriş Yaptı

Misafirr.

Siteye Giriş Yaptı

Aden

Siteye Giriş Yaptı

Aden

Siteye Giriş Yaptı

YaBaNCı

Siteye Giriş Yaptı

Aden

Siteye Giriş Yaptı

Aden

Siteye Giriş Yaptı

kara

Siteye Giriş Yaptı

Sesli Chat Siteleri

Merhaba arkadaşlar Sizde Sesli Chat Siteleri, sayesinde yeni arkadaşlarla tanışıp eğlenceli ve uzun Sohbetlere ücretsiz olarak eşlik edebilirsiniz. 

                 Sesli Chat Siteleri - Dünya internet kullanıcılarına Kesintisiz Sesli Görüntülü ve Yazılı Konuşmaları Mobil Cihazlar üzerindende sunan en gelişmiş Sohbet, Tanışma, Chat Platformlarıdır. 

 Sizde sesli chat sitelerinde Sınırsız Yazılı Mesajlaşma ve Ücretsiz Görüntülü Konuşma yapabilmeniz için Sohbet odalarına Kullanıcı adınızı yazıp giriş yaparak Online kullanıcıların yaptığı diyaloğlara dahil olunuz. 

   Mobil Sesli chat Siteleri, Sesli Sohbet siteleri, Sesli siteler, Sesli chatler, Sesli sohbet kanalları, Yazılı chat, Yazılı Sohbet Siteleri, Bütün Sesli siteler, Canlı Sohbet Siteleri, Yazılı Sohbet, Sesli Sohbetler, Sesli Sohbet, SesliSohbet, Sesli Chat Mobil, Sesli sohbet Siteleri isimleri. Türkiye Sohbet Odaları, Ücretsiz Tanışma Siteleri, Arkadaşlık Siteleri, Ciddi Evlilik Siteleri, Müzik Radyo Sohbet Muhabbet Siteleri, Türkiye'nin Bütün il ve ilçelerinden gönül rahatlığıyla Sohbetlere eşlik eden kullanıcıların sayısı her geçen gün biraz daha artmaktadır. Bu artışın başlıca sebeplerinden önde gelenleri ise Güvenilir Sohbet sistemlerinin yürütülmesidir. 

          SesliChat, Görüntülü Sohbet, Sesli Chat, Sesli Görüntülü Sohbet, Kameralı Chat, Yeni Sesli Sohbet siteleri, Sesli Chat Radyolar, Sesli Sohbet Sayfaları, Sesli Chat odaları, Sesli Sohbet Kanalları, Kameralı Sesli Mobil Chat,  Sesli Chat Sitesi, Sesli Sohbet Platformları, Sesli Sohbet odaları, Sesli Sohbet siteleri oda isimleri, Sesli Chat oda isimleri Listesi, Sesli Sohbet odaları Listesi, Sesli Chat Mobil girişleri sayesinde artık daha kalabalık.  

Almanya Sesli Sohbet Siteleri, Amerika Görüntülü Sohbet, Almanya Tanışma Sohbet Siteleri, Hollanda Sohbet kanalları, İsviçre Sesli Görüntülü Sohbet ve Tanışma Siteleri, Danimarka Sesli Sohbet Tanışma Chat Siteleri, Ukrayna Arkadaşlık Siteleri, Nijerya Sohbet Chat Tanışma Siteleri, Seslichat ile Eğlenceli Görüntülü Sohbetler Yaşayın..

   Sesli chat siteleri, Sesli Chat Sitelerı, Sesli chat Siteleri, sesli chat siteleri, sesliChatSiteleri, SesliChat siteleri, seslichat,seslisohbet, Sesli Sohbet Kameralı Chat Odaları, Sesli Yazılı Online Mobil Görüntülü Sohbet Siteleri, Mobil Sesli siteleri, Seslisiteler, Sesli Siteler Mobil, sesli siteler hepsi, seslisiteler hepsi, sesli siteler Hepsi. Google üzerinde sesli siteler hakkında sıkça aratılan sözcuklerin açıklamaları ana sayfamızda ve Makalelerimizde mevcutturç Nedir? bu sıkça sorulan sorular hemen bakalım. 

Sesli sitelere Giremiyorum 

Sesli siteler için hazır Flaşh nickler varmıdır 

Sesli sitelerde Müzik dinletemiyorum 

Sesli sitelerde Görev sıralaması 

Sesli sitelerde Ban kaldırma proğramları 

Sesli sitelerde stero mix ayarı 

Sesli sitelerde Çoklu giriş imkanları varmıdır  

        Bu aratmalar veya benzerlerinin aslında çok kısa anlatımlarla çözülebilindiğiniz sizlerde anlayacaksınız.  

 - Sesli Sitelere giremiyorum diyen arkadaşlar  öncelikle bilgisayarında Axtivex Denetiminin yüklü olduğunu kontrol etmesi gerekmekte yüklü değil ise Ana sayafamızda ki Axtivek yazısına tıklayarak bilgisayarına indirmelidir. Daha sonra  Sohbet odalarının açıldığı kısıma gelindiğinde konuşmalar bölümü görünmüyor ise odaların üst kısmında link halinde yada sağ alt kısımda açılır pencereye İZİN VER yazısı olacaktır. O izin ver yazısına tıklayıp kabul etmeniz yeterli olacaktı.  

  - Sesli siteler için Flaşh nickler varmıdır nasıl eklenir?  Arkadaşlar bunların hepsi Google üzerinden yapılan işlemlerdir. Evet  hazır flaşh nickler vardır. Google'da Sesli Chat veya Sesli Sohbet hazır flaşh nickler yazdığınızda karşınıza oldukça fazla  Hazır nickler çıkacaktır. Karşınıza çıkan flash nıcklerden kendınıze uygun olanı masa üstüne indirip resim yükle ve benzeri sistemlerden yüklediğinizde sitenize ekleme linkiyle size sunumlar yapılacaktır. 

 -  Sesli sitelerde Müzik dinletemiyorsanız ve Stero Mix, ayarını nasıl yaparım diyorsanız ?  bunun çözümü çok basittir arkadaşlar. İlk olarak hoparlör veya kulaklık aparat kablolarının doğru takıldığına emin olmanız gerekmekte, Daha sonra masa üstünüzün sağ alt köşesindeki ses ayarına mausu sağ tıkladığınızda .. Ses Düzeyi Karıştırıcısını aç  ... Kayıtttan Yürütme aygıtları . ... Kayıt aygıtları  . ..   Ses efekti . .. .  Ses denetimi Seçenekleri ...  olarak belirtilen seçenekler çıkacaktır. O kısımdan kayıt aygıtları veya Ses efekti bölümüne tıkladığınızda,  Ses başlıklı bir kutucuk açılacaktır o kısımdaki Kayıt bölümüne tıklayarak tam orta kısmına mausu getirip sağ tıkladığınızda devre dışı bırakılmış aygıtları göster yazısı olacaktır ona tıklayınız ve açılmış olan STERO MİX bölümüne tıklayıp etkinleştir yapınız ve daha sonra  bağlı olduğunuz sitedeki ses ayarlarındanda stero mix seçimi yaptığınızda müzik sesinin sitedeki herkesin dinleyebildiğini anlayacaksınız.  

   -  Sesli Sitelerde görev sıralaması nasıldır?  gibi sorularınıza şöyle açıklamada bulunalım. Eski yıllarda  Görev sıralaması şöyleydi . Operatör,  Admin, Co Admin, Süper Admin. .. Daha sonra  ChatAdmin, ChatMaster, Agent, SüperMaster, WebMaster, SüperVisior, Queen, King, Owner, eklenmişti. Bu eklenen Yetkilerden uzun bir süre sonra Staff olarak sesli chat sitelerinde üst düzey yetki eklentisi çıktı ve bu Staff1, Staff2, Staff3, Staff4,  Staff5, Staff6, Staff7, Staff8 ve şuan Staf9 yani Ghost olarak Görev sıralası mevcuttur. Bu staff sıralamasında ise Site içerisinde görünüm Big Boss, King Boss, King Admin,  Lord, RichLord vs gibi görünmektedir.  

  -  Sesli Sitelerde ban kaldırma ve çoklu giriş proğramları artık SpeakyChat, tarafından sağlıklı şekilde engellenmiştir. Bunun sebebi ise site KURALLARINA uymayan kullanıcıların farklı yöntemlerle yeniden site içerisine girip aynı şekilde takılması neticesinden rahatsızlık duyan site sahipleri tarafından yapılan şikayetler sonucu gerçekleşmiştir. Online kullanıcıların sohbetinin, huzurunun ve güvenilirliğinin bozmaması için SpeakyChat, her geçen gün yeni sistemleri ile güncellenmektedir. Şimdiden Sitemizi seçtiğiniz için Mutluluk duyar ve Sizlere iyi sohbetler dileriz. 

Yazar : admins
02 Tem Cuma 12:36
420 Görüntüleme


Gönder


POPÜLER YORUMLAR